Kütteperioodiks valmis? 

Käes on tagumine aeg teha neid kodutöid, mida suvepalavuses ja puhkuserutuses ei jõudnud, kuid milleks ilm veel luba annab. Näiteks majavärvimine, vihmaveerennide valmisseadmine sügiseks, küttesüsteemide korrasoleku kontroll ja muud säärast.

Varasügisesel remondi- ja hooldustööde ajal ei saa tähelepanuta jätta kodu küttesaadmeid, et olla valmis uueks kütteperioodiks, sest ega tali taeva jää.

Kuumaveeboiler

Soe hooaeg on õige hetk võtta käsile küttekollete hooldustööd. Iga 2-5 aasta tagant tuleks hooldada kuumaveeboilerit, sest seadmele ajapikku tekkiv katlakivi ja sete vähendavad oluliselt selle efektiivsust. See tähendab aga seda, et vee soojendamiseks kulub märksa rohkem energiat ja raha

Soojuspump

Kui kütad kodu õhk-vesi soojuspumbaga, siis regulaarset erihooldust see seade enamasti ei vaja, piisab rõhkude kontrollist ja filtrite puhastamisest. Küll aga tasub tähelepanelik olla, kui pump hakkab tegema suuremat müra või ei tundu enam nii tõhus. Sel juhul tasub kindlasti pöörduda asjatundja poole!

AtlanticBaltic OÜ omab aastatepikkust kogemust nii boilerite kui õhk-vesi soojuspumpade müügil, paigaldamisel ja hoolduses ning on abivajajatele professionaalne spetsialist parima võimaliku lahenduse leidmises.