Absoluutne lemmik! Boiler ZENEO 200L (HMTCACI 200) 2200W 400V horisontaalne

Tootekood: 2865-155420-3

447

Kaal 49 kg

Laos

Kirjeldus

Kolmefaasiline soojaveeboiler (elektriosa ees), maht 200L, võimsus 2200W, pinge 400V, soojenemise aeg(temp. tõusul 15˚C kuni 65˚C) 5h 20 min, energiakulu hoiderežiimil 1,98 kWh/24h (temp. 65˚C ümbritseva temp. 20˚C korral), võimalik saada 40˚C vett 340L

Korrosioonikaitse: ACI (Anti Corrosion Integrated) süsteem on hooldusvaba. Boileri siseanumat kaitseb korrosiooni eest boileri üldtoitest toidetav madalpingelisel alalisvoolutoitel olev praktiliselt kulumatu titaananood. Kui boiler on vooluvõrgust lahutatud (näiteks kahetariifse voolu kasutamisel vaid öiseks kütteks vms.) saab anood toite blokis asuvast akust, mis on vahetatav. Kogu elektroonilise korrosioonikaitsesüsteemi kontrolliks piisab pilgu heitmisest boileri teeninduspaneelil asuvale rohelisele signaallambile – selle pidev põlemine näitab süsteemi korrasolekut. Oma boileri eluea huvides tuleks pilk tulukesele heita vähemalt kord kuus ning selle mittepõlemisel teavitada koheselt garantiiandjat või paigaldajat. Termose sisepind: Pulbertehnoloogial põhinev termose sisepinna titaanemailleerimine (ainsana Euroopas Atlantic – nime kandvatel boileritel) tagab ühtlase emailikihi: enne kuumutusahju saatmist kaetakse boileri termose sisepind staatilises elektrivälja pulbervärviga – tulemuseks on homogeenne ja veatu emailikiht, mille paksus on ühtlasem võrreldes tava- ehk vedeltehnoloogiaga. Soojusisolatsioon: Vertikaalsetel seinaboileritel 30mm, horisontaalsetel ja jalgadel boileritel 40mm. Paksem isolatsioonikiht vähendab elektrienergia tarbimist hoiderežiimil, s.t. kui etteantud temperatuur on saavutatud ja vett ei tarbita. Horisontaalboiler: Horisontaalboilerid on paigaldatavad täpselt nii laia nišši kui on boiler, kuna teenindusosa asub boileri ees ümarküljel. Lisaks seinalepaigaldusele on horisontaalboilerid paigaldatavad ka põrandale ning lisadetailide (eraldiostetavad) abil lakke. Selleks on boileri korpuses vastavad kinnituspoldiavad kronsteinide ümbertõstmiseks. Tähtis on vaid, et boileri veetorustiku otsikud jääksid suunatuks allapoole.

Veeühendused

19 skeem VM       20 skeem HM       21 skeem VS                                       18 legend       22 skeem jarjest       23 skeem jarpar  

– garantii 5 aastat siseanumale ja 2 aastat elektriosale
– vertikaalsed ja horisontaalsed seinaboilerid, jalgadel boilerid
– horisontaalboiler paigaldatav ka põrandale ja lisadetailide abil lakke
– keraamiline, veega mitte kokku puutuv küttekeha hülsis
– elektrooniline termostaat koos kuivkäivituskaitsmega
– korrosiooni eest kaitseb hooldusvaba hübriid-titaananood (ACI-süsteem)
– termose sisepind ja küttekeha hülsis pulbertehnoloogigaga emailleeritud
– termose soojusisolatsiooniks ca. 30-40mm polüuretaanvahukiht
– kaitseklapp külmaveesisendile ja isoleermuhv soojaveeväljundile
– informatiivsed valgusdioodid kasutajale ja spetsialistile
 
Küttekeha: Keraamiline küttekeha kujutab endast 46mm läbimõõduga keraamilisest materjalist silindrikujulist südamikku, millele on paigaldatud takistustraat. Südamik asub emaileeritud metallhülsis, seega puudub küttekehavahetu kontakt veega. Üleantava soojusenergia madal erivõimsus pinnaühiku kohta (4W/cm²) vähendab oluliselt küttekeha (hülsi) pinnatemperatuuri ja seega katlakivi tekke võimalust sellele, suurendades seega küttekeha eluiga, kuna puudub ülekuumenemisvõimalus. Küttekeha kontrollimiseks või väljavahetamiseks pole vaja boilerit veest tühjendada.
Elektrooniline termostaat: Elektrooniline digitaaltermostaat on tarbijasõbralik intelligentne elektroonika, jälgides, et boiler paigaldatakse ja seda ekspluateeritakse boilerit kahjustamata. Puuduvad liikuvad ja seega kuluvad kontaktid. Küttekeha pingestatakse alles peale boileri veega täitumist – tühja või pooltühja boileri puhul ei võimalda kuivkäivituskaitse küttekeha pingestada. Termostaat hoiab sooja vee etteantud temperatuuri vahemikus 50 kuni 65˚ C. Kui enne boileri paigaldust pole loetud eestikeelset paigaldusjuhendit ning horisontaalne boiler paigaldatakse ebaõiges asendis s.t. vee sisend-väljundtorud pole suunatud alla, välistab termostaat boileri pingestamise, et mitte kahjustada küttekeha. Sel juhul tuleb koolirahana välja vahetada  vastav läbipõlenud kaitse.