Alfea Excellia TRI 14

Tootekood: 522891

5,256

Kaal 42 kg

Laos

Kirjeldus

Atlantic Excellia seeria soojuspumbad on eelistatud suuremate hoonete või kõrgemat temperatuuri nõudvate küttesüsteemide korral. Tegemist on split tüüpi inverterkompressoriga seadmetega ning erinevaid võimsusklasse on kolm (11; 14 ja 16 kW). Siseosi on Excellia seerial koos tarbeveesoojendiga (DUO mudelid) ja ilma. Boilerita mudelitele saab soovi korral lisada tarbeveesoojendi eraldiseisvana. Seadmeid saab paigaldada kaskaadi.

Atlantic on välja töötanud ja patenteerinud roostevabast terasest anumas paikneva uudse efektiivse koaksiaalse soojusvaheti, mis on oluliselt riskivabam külmumise ja ummistuste suhtes. Anumas paikneb lisaks elektriline kütteelement, mis on vajadusel toetavaks kütteallikaks soojuspumbale ja tomib avarii korral varu soojusallikana.

soojusvaheti

Soojuspump on tehase poolt katsetatud kuni välistemperatuurini -25°C. Tegemist ei ole tööpiirkonna madalaima võimaliku temperatuuriga ja seade ei lülitu välja, kui välistemperatuur langeb alla -25°C.

Küttevee ringluspumbana kasutatakse A-energiaklassi Wilo Yonos PARA mudeleid, mis on vaiksed ja energiasäästlikud ning omavad rõhutundlikku kontrollerit, kaitsefunktsiooni ja unikaalset LED kasutajaliidest.

Wilo Yonos Para WEB

Atlantic Excellia soojuspumba kompressori juhtimisel kasutatakse VPAM inverterkontrollerit, mis võimaldab muuta kompressori kiirust sujuvamalt ja suuremas ulatuses kui klassikaline inverterkontroller. VPAM inverterkontrolleriga soojuspump saavutab soovitud võimsuse kiiremini ning on vajadusel võimeline töötama stabiilselt väga väikestel koormustel.

inverterkaart

Soojuspumbal on Siemensi juhtautomaatika, mille peamine ülesanne on tagada erinevate väljundite säästlik soojusenergiaga varustamine. Maja kütmine toimub seadistatud küttegraafiku alusel ning sõltuvuses välistemperatuurist. Võimalik on kasutada soojuspumbaga juhitavat segusõlme ning seadistada erinevate küttesüsteemi osade korral mitu küttegraafikut (radiaatorid ja põrandaküte). Tarbevee ja basseini kütmine toimub eraldi seadistuse alusel. Soojuspumpa saab kasutada hoone jahutamiseks, mis eeldab sobiliku jahutussüsteemi olemasolu. Soojuspumpa saab vajadusel kombineerida olemasoleva kütteallikaga ning kasutada katelt lisakütteks. Mõnede eelkirjeldatud funktsioonide tarbeks tuleb soojuspump varustada lisaseadmetega, mis ei kuulu soojuspumba tarnekomplekti ega sisaldu seadme hinnas.

kontroller

Tutvu tooteinfoga siin:Alfea Excellia tooteleht